Klik nogmaals op de knop om de filters te resetten Sluiten

Het Rijksmuseum van Oudheden is sinds 1995 een zelfstandige stichting die het archeologische deel van de rijkscollectie beheert en tot taak heeft die voor een groot publiek toegankelijk te maken. Het museum heeft circa zeventig medewerkers in vaste of tijdelijke dienst.

De interne organisatie van het museum is verdeeld in drie afdelingen:

Het managementteam bestaat uit Wim Weijland (directeur en hoofd afdeling Interne- en Publiekszaken), Pieter ter Keurs (hoofd afdeling Collecties en Onderzoek) en Guus Waals (hoofd afdeling Financiën, Bedrijfsvoering en Publieksdienst).

Groepsfoto personeelsfeest 200 jaar RMO

Huidige en vroegere medewerkers tijdens het personeelsfeest '200 jaar RMO' in september 2018

Medewerkers afdeling Interne- en Publiekszaken

Afdelingshoofd (tevens directeur):
Wim Weijland | 071 – 5163 106 | w.weijland@rmo.nl

MT- en directiesecretariaat:
Vivian Baan | 071 – 5163 106 | v.baan@rmo.nl

Personeel & Organisatie:
Simone Swertz | 071 – 5163 190 |  s.swertz@rmo.nl

PR, marketing en communicatie:
Selkit Verberk | 071 – 5163 164 | s.verberk@rmo.nl

Gabrielle van der Voort | 071 – 5163 164 |  g.vandervoort@rmo.nl

Jacco van Weele | 071 – 5163 192 | j.vanweele@rmo.nl

Educatie:
Marieke Peters | 071 – 5163 127 | m.peters@rmo.nl

Timo Epping | 071 – 5163 179 | t.epping@rmo.nl

(Buitenlandse) tentoonstellingen,
projecten en fondswerving:
Hanneke Kik | 071 – 5163 144 | h.kik@rmo.nl

Jill van der Sterren | 071 – 5163 195 | j.vandersterren@rmo.nl

Tanja van der Zon | 071 – 5163 134 | t.vanderzon@rmo.nl

Leonie van Esser | 071 – 5163 150 | l.vanesser@rmo.nl

Anna de Wit | 071 – 5163 143 | a.dewit@rmo.nl

Medewerkers afdeling Collecties en Onderzoek

Afdelingshoofd:
Pieter ter Keurs | 071 – 5163 130 | p.terkeurs@rmo.nl

Conservatoren:
Ruurd Halbertsma | 071 – 5163 154 | r.halbertsma@rmo.nl

Maarten Raven | 071 – 5163 155 | m.raven@rmo.nl

Lara Weiss 071 – 5163 114 | l.weiss@rmo.nl

Luc Amkreutz | 071 – 5163 167 | l.amkreutz@rmo.nl

Annemarieke Willemsen | 071 – 5163 168 | a.willemsen@rmo.nl

Lucas Petit | 071 – 5163 149 | l.petit@rmo.nl

Restauratoren:
Renske Dooijes | 071 – 5163 152 | r.dooijes@rmo.nl

Helbertijn Krudop | 071 – 5163 169 | h.krudop@rmo.nl

Registrator
Heikki Pauts | 071 – 5163 117 | h.pauts@rmo.nl

Collectiebeheerders:
Marianne Stauthamer | 071 – 5163 119 | m.stauthamer@rmo.nl

Jeroen Rensen | 071 – 5163 118 | j.rensen@rmo.nl

Registrar en collectiebeheerder:
Robert Ritter | 071 – 5163 113 | r.ritter@rmo.nl

Archivaris/bibliothecaris:
Mariëlle Bulsink | 071 – 5163 124 | m.bulsink@rmo.nl

Fotograaf:
Robbert-Jan Looman | 071 – 5163 157 | foto@rmo.nl

Medewerkers afdeling Financiën, Bedrijfsvoering en Publieksdienst

Afdelingshoofd:
Guus Waals | 071 – 5163 121 | g.waals@rmo.nl

Controller:
Patricia van Velsen | 071 – 5163 182 | p.vanvelsen@rmo.nl

Financiële administratie:
Franka Kerklaan | 071 – 5163 146 | finance@rmo.nl

Gerdien van der Heide | 071 – 5163 147 | finance@rmo.nl

Gebouwenbeheerder:
John van der Steen | 071 – 5163 128 | j.vandersteen@rmo.nl

Hoofd beveiliging:
René van Es | 071 – 5163 166 | r.vanes@rmo.nl

Hoofd publieksdienst & zaalverhuur:
Rita van Oosterhoud | 071 – 5163 140 | r.vanoosterhoud@rmo.nl

Coördinator museumwinkel:
Ben van den Bercken | 071 – 5163 151 | b.vandenbercken@rmo.nl

Servicedesk:
Diverse medewerkers | 071 – 5163 163 | info@rmo.nl

Vrijwilligers

Veel activiteiten en ondersteunende diensten kunnen alleen maar tot stand worden gebracht door de inzet van een groot aantal vrijwilligers. Met veel betrokkenheid en kennis begeleiden ze activiteiten en tentoonstellingen voor kinderen, dragen ze zorg voor de bibliotheek en het archief, ondersteunen ze de organisatie van vriendenvereniging RoMeO en onderhouden ze de binnentuin van het museum.

Afdeling Collecties en Onderzoek

Kim Schonk
Arent Pol
Joan van Pelt

Bibliotheek

Geert Bilars
Ara Boyadjian
Nadine van Dijk
Hans Moussault
Els van der Steen
Marijke Wassenaar
Xandra Annijas

Archief

Lyda Bakker-Belt
John Boele
Robbert Verbout
Kim Broek

Vriendenvereniging RoMeO

Ine Houweling
Dia Koteris
Els van der Steen
Riek Dekker

Tuin

Dineke Brinkman
Hortense Janss
Ymeen Korevaar

Bezoek ons: