'De val van Rome'
'Cleopatra en het genootschap van de architecten'
De verschillende bordspellen met oudheidkundige thema's sieren al enige tijd de museumshop. Een van de toppers is 'Cleopatra en het genootschap van de Architecten'. Bouw in dit spel een nieuwe paleis voor Cleopatra, maar let ondertussen goed op corrupte handlangers en bouwmaterialen van dubieuze oorsprong!
Andere spellen die verkrijgbaar zijn in de museumshop: Attika, Nero, Amon-Ra, Zeus & Hera en Senet, een oud Egyptisch spel.
De museumshop verkoopt verschillende actiefiguurtjes uit de serie 'Ridders en Romeinen' van Revell. De figuurtjes zijn 10 tot 20 centimeter hoog en tot in de kleinste details versierd.
Het pennenblik in de vorm van een Egyptische sarcofaag (afkomstig uit het British Museum) is een van de oudste en succesvolste producten uit het assortiment van de museumshop. Maar er is nog veel meer verkrijgbaar: potloden met hiërogliefen en spijkerschrift, linialen, hiërogliefenstempels, sjablonen en diverse koelkastmagneetjes. Ook leuk is de Horuszegel met wax: in de wax waarmee u enveloppen dichtplakt, stempelt u het symbool van het oog van de Egyptische god Horus.