Sprekerswedstrijd voor scholieren

Tijdens de Intergymnasiale Sprekerswedstrijd, afgekort tot het Intergymnasiaal, gaan leerlingen uit heel Nederland een woordelijke strijd met elkaar aan. Sprekers uit de onder- en bovenbouw gaan in duo’s aan de slag met creatieve spreekopdrachten over heden en verleden.

  • datum: maandag 27 maart 2023
  • tijd: 10.30 – 17.00 uur
  • locatie: Rijksmuseum van Oudheden (hele museum)
  • aanmelden en meer informatie: website Intergymnasiaal
  • organisatie: in samenwerking met de Debatunie

De Intergymnasiale Sprekerswedstrijd wordt gehouden in het kader van de Week van de Klassieken (23 maart t/m 2 april 2023).

Inspirerend en leerzaam

De leerlingen ontmoeten tijdens de sprekerswedstrijd leeftijdsgenoten, maar ook Romeinse keizers en Griekse goden, want ze spreken tussen de prachtige museumstukken van het Rijksmuseum van Oudheden. Na elke ronde ontvangen deelnemers niet alleen de uitslag, maar ook individuele feedback en tips van een deskundige jury. Het belooft een inspirerende en leerzame derde editie van deze wedstrijd te worden!

Overige activiteiten Week van de Klassieken

Tijdens de Week van de Klassieken zijn van 23 maart t/m 2 april 2023 tien dagen lang verschillende activiteiten in het Rijksmuseum van Oudheden.

Informatie over het programma van andere musea vind je op de website Weekvandeklassieken.nl

Intergymnasiale Sprekerswedstrijd beker