Home / Actueel / Activiteitenagenda

Workshop keramiek

19 maart 2010

Fleur van den BergFleur van den Berg

Een bijzondere workshop keramiek, geïnspireerd op de tentoonstelling 'Terracotta'. Onder leiding van beeldend kunstenaar Fleur van den Berg maakt u uw eigen werk van gebakken klei. De workshop biedt plaats aan maximaal twintig deelnemers en duurt ongeveer drie uur. Deelname kost €35.

Uw eigen terracotta, geïnspireerd op de tentoonstelling

Door de eeuwen heen hebben mensen aarde gebruikt om vormen te maken. Ze bouwden er niet alleen huizen mee, maar maakten ook potten en vazen van gebakken klei. Bovendien gebruikten ze terracotta om er alles in uit te drukken wat hen bewoog: dierfiguren en kinderspeelgoed, of goden en mensen. Samen met beeldend kunstenaar Fleur van den Berg bezoekt u eerst 'Terracotta'. Met de tentoonstelling als inspiratie maakt u daarna uw eigen beeld in klei. Hierbij is het uitgangspunt om iets te verbeelden uit uw eigen leven, iets dat u beweegt. U laat uw werkstuk achter in het museum. Nadat het is gedroogd en gebakken, kunt u het ongeveer vier weken later ophalen in het museum.

Workshop en rondleiding

De workshop keramiek duurt ongeveer twee uur, met voorafgaand een rondleiding van een uur over 'Terracotta'. Na afloop van de workshop heeft u nog de mogelijkheid om op eigen gelegenheid het museum te bezoeken. Uw werkstuk is na ongeveer vier weken gereed om opgehaald te worden.


BezoekActueelKidsOnderwijsCollectieOnderzoekOrganisatie
EnglishZoeken
Terug | Volgende
Contact | Colofon | Links | E-cards